Casus Yazılım Tespiti


Cep telefonu casus telefon program kaldırma ve silme
 
Cep telefonlarını yüklenen casus yazılımları silmek veya kaldırmakla ilgili bir çok telefon ve e mail almaktayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki, kaliteli bir casus telefon programı kesinlikle gizli çalışır ve cep telefonu menüsünde görünmez.
 
Şüphelendiğiniz kişi her kimse, piyasadan aldığı ucuz Çin malı veya kalitesiz bir program ise şanslısınız demektir, bu ucuz yazılımlar telefonun çalışan programlar menüsünde veya uygulamaların içerisinde bir ikon görünecektir. Bu ucuz casus yazılımlar sitelerde bedava casus telefon programı diye reklamı ve satışı yapılmakta olan programlardır Programları tespit çok basit olacaktır, bu casus programları silmek ve kaldırmak son derece basittir, zaten cep telefonunuza bu mspy –  mobile spy – spy bubble gibi ucuz yazılımlar yüklenmişse cep telefonunuzda sık sık bilgi gönderildi, super su izin verildi, telefonda donma, aramalarda cızırtı sürekli konum doğrulama, hatta cep telefonu kalabalık menüsünde radio gibi bir ikonla yazılım saklanmış olabilir. Bu casus programların tespiti ve silinmesi basittir.
 
Birde tam tersine gerçekten kaliteli bir cep telefon dinleme programı satın alınıp yüklendiyse işiniz o zaman bir hayli zor ! kaliteli satılan casus telefon programları hiçbir şekilde telefonun menüsünde ve çalışan uygulamalar içerisinde görünmez, bunu fark etmek neredeyse imkansızdır, Casus telefon programları bir  telefoncu veya yazılım mühendisi tarafından kesinlikle fark edilemez. Konunun uzmanı siber güvenlik mühendislerimiz tarafından yazılımlar incelenerek kendini saklamış olan yazıımlar bulunur kim tarafından yüklendiği ortaya çıkarılır.
 
Casus Yazılım Tespiti ile ilgili aramalar
  • Casus program silme
  • Telefonda casus yazılım varmı nasıl anlarım
  • Cep telefonu casus yazılım engelleme
  • Iphone casus yazılım nasıl anlaşılır
  • Telefonda casus yazılım yüklü mü
  • Iphone casus yazılım engelleme
  • Telefondaki casus yazılımdan nasıl kurtulurum
  • En iyi casus yazılım temizleme programı

 

SİZİ ARAYALIM
Bugüne kadar 191306 kişi, müşteri temsilcilerimizden destek almıştır.
Görüşmek istediğiniz temsilcimizi seçiniz.
Aramamızı istediğiniz saati seçiniz.
MyDISK Logo