Hızlı Analiz

ücretsiz analiz

Hızlı Analiz Neleri Kapsar

 1. Bu hizmet sadece verilerin kurtarılıp kurtarılamayacağını belirler. Müdahaleli cihazlar hariç
 2. MyDISK'e veri kurtarma hizmeti almak amacıyla teslim ettiğiniz her türlü cihazı yazılımsal ve fiziksel durumuna göre; arızalı, bozuk, sorunlu ve veri kaybına uğramış olarak kabul etmiş bulunursunuz.
 3. Ücretsiz analiz hizmeti aldığınızda işlemlerinizle sadece bir veri kurtarma personeli ilgilenecektir.
 4. Ücretsiz analiz hizmeti aldığınızda telefon desteğinden faydalanamazsınız. MyDISK sizi sadece cihazın işlemleri bittiğinde arayacaktır. Dilerseniz yapılan ve yapılacak tüm işlemleri http://izle.mydisk.com.tr adresinde takip edebilirsiniz.  
 5. Ücretsiz analiz süresi bağlayıcı olmamakla birlikte cihazın kapasitesi, sorunun büyüklüğü ve tarafınızdan yapılan müdahaleler ile doğru orantılıdır. Donanımsal sorunlarda en az 2 iş günü, yazılımsal sorunlarda ise en az 1 iş günüdür. Bahsi geçen süre MyDISK'in belirlediği bir süre olmayıp bu süreyi cihazınızın durumu belirlemektedir. Bu süre cihazın sorunun büyüklüğüne, fiziksel duruma göre tahmin edilen sürenin üzerine çıkabilir ya da altında kalabilir; dolayısı ile herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Bazı durumlarda bu süre çok uzun zaman alabilmektedir.
 6. Analiz süresince; bu cihaz ve içindeki ihtiyacınız olan verilerden dolayı oluşacak garanti harici kalma, işgücü kaybı, maddi, manevi  ve zaman kayıplarınızdan şirketimiz sorumlu tutulamaz.   
 7. Veri kaybına uğramış  cihazın elden ya da kargo ile teslim alınması ile başlar ve analiz için ücret talep edilmez (Müdahaleli cihazlar hariç). GSM numaranıza bir takip no ve şifre iletiyoruz. Veri güvenliği açısından şifre ve takip numarasını kimse ile paylaşmayınız. izle.mydisk.com.tr bu linkten size gönderilen takip no ve şifre ile cihazınızın durumu hakkında yapılan ve yapılacak işlemleri, ne gibi işlemler yapıldığı, kurtarılma süresini, kurtarılan yada kurtarılacak verilerin bir ekran görüntü listesini ve de kesin bir fiyat teklifi sunuyoruz fiyat teklifimizi kabul ederseniz verileriniz kurtuluyor ve ödemesini yaptıktan sonra teslim alıyorsunuz. Hatta aynı linkten verileri bilgisayarınıza download yapabilirsiniz Fiyat teklifimizi kabul etmez iseniz hiç bir ücret ödemeden geri iade alabilirsiniz. Verileriniz kurtulmadığı takdirde yine hiç bir ücret ödemeden geri iade alabilirsiniz. 
 8. Cihazın kesin sorununu, yapılan müdahale ve işlem süresini bilemediğimizden dolayı sizlere ortalama fiyat, aşağı yukarı bir fiyat vermemiz yanıltıcı olacaktır.
 9. Cihazınız hakkındaki kesin sonuç analizden sonra belli olacaktır. Analiz süresince diskinizi yada ürünüzü webden takip edebilir, bütün ayrıntıları bu ekrandan görebilirsiniz.
 10. Cihazın tarafınıza iadesi ücretsiz analiz hizmeti aldığınızdan dolayı laboratuvar çıkışına bağlı olarak en kısa 2 gün ile 60 gün içinde olacaktır.
 11. Ücretsiz analiz hizmetinden her müşteri ayda sadece bir kez yararlanabilir. Kurumsal müşteriler hariç.

Not: Kapağı açılmış, fiziksel müdahaleye maruz kalmış, suyla temas etmiş, yanmış, şifrelenmiş (encrypted) hard diskler ve msn chat dökümleri için (laboratuar ortamında kimyasal madde kullanıldığından ve zaman alan bir işlem olduğundan) analiz ücreti talep edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için: 444 8374

MyDISK Logo