Ses Kaydından Gürültü Temizleme ve Ses Seviyesi Yükseltme

Ses Kaydından Gürültü Temizleme ve Ses Seviyesi Yükseltme

Kısık Duyulmayan Ses Yükseltilebilir mi?

Ses kaydı yaptıksan sonra kaydettiğiniz sesi tekrar dinlediğinizde  ses kısıklığı ile karşılabilirsiniz.Özellikle mahkeme sürecinde olan davalarda ses kaydı delilinin kurtulması bir çok davada olumlu sonuç vermiştir. Bu gibi sorunlar yaşadıysanız ve ses iyileştirme, Ses seviyesini yükseltmek istiyorsanız  veya kullandığınız proğramlar olumsuz sonuç verdiyse Ses yükseltme ve ses netleştirme konularında MyDISK adli bilişim uzman kadromuz ile size hizmet verebiliriz.
 

Ortam Sesi Varken Fısıltı Kaydı Tespit Edilebilir mi?

Kayıt cihazınzla ses kaydettiniz ortamda çok fazla ses var ve kendi sesinizi ayırt edemeyebilirsiniz. Mahkemelik olduğunuz bir davada birebir telefon görüşmesinde tehdit edilmiş fakat ortamdan kaynaklanan gürültülerden dolayı sesler tam anlaşılmıyorsa, Kayıt  cihazına  yakın  yerde  bulunan radyo,  televizyon  ve Cep Telefonu  GSM gürültülerinden dolayı sesler anlaşılmıyorsa ses dosyasından gürültü temizlenmesi, seslerin çözümlenmesi, Sesin iyileştirilmesi, Sesin netleştirilmesi yöntemleri ile MyDISK uzman kadromuz bu sesleri ayırt edebilir ve istenilen sonuca ulaşabilir. 

 

Eğer Aşağıdaki Durumlardan Birine Mağruz Kaldıysanız Sizlere Yardımcı Olabiliriz,

  • Boşanma davasında eşimin beni aldattığına dair ses kaydı delilim var ama kayıttaki ses çok kısık yükseltilebilir mi?
  • Düğün videomuzdaki ses neredeyse hiç gelmiyor nasıl kurtarabiliriz?
  • Projemi sunacağım ses kaydında sesin seviyesinin çok düşük olduğunu kaydetme işlemi bittikten sonra farkettim sesi yükseltme konusunda  bişeyler yapılır mı?
  • Tartışma sırasında karşı tarafın sesini kaydettim ama ses çok kısık ,o ses kaydına ihtiyacım var nasıl sesi yükseltebilirim ?
  • Iphone  kullanıyorum video çekerken kaydettiğim sesi dinlerken çok kısık olduğunu farkettim. Düzelmesi için  ne yapabilirim?
  • Ofiste çalışanların sesin kayıt altına alınan ses kayıt cihazındaki ses çok gürültülü düzeltilebilir mi?
  • Eski sevgilim tarafından tehdit edildim fakat ses kaydı çok gürültülü anlaşılmıyor sesler düzelebilir mi?
     
MyDISK Logo