Ses Kaydından Gürültü Temizleme ve Ses Seviyesi Yükseltme

Ses Kaydından Gürültü Temizleme ve Ses Seviyesi Yükseltme

Kısık, Duyulmayan Ses Yükseltilebilir mi?

Ses kaydı yaptıksan sonra kaydettiğiniz sesi tekrar dinlediğinizde ses kısıklığı ile karşılabilirsiniz. Özellikle mahkeme sürecinde olan davalarda ses kaydı delilinin kurtulması bir çok davada olumlu sonuç vermiştir. Bu gibi sorunlar yaşadıysanız ve ses iyileştirme, ses seviyesini yükseltmek istiyorsanız, veya kullandığınız programlar olumsuz sonuç verdiyse; ses yükseltme ve ses netleştirme konularında MyDISK adli bilişim uzman kadromuz ile size hizmet verebiliriz.
 

Ortam Sesi Varken Fısıltı Kaydı Tespit Edilebilir mi?

Kayıt cihazınzla ses kaydettiniz ortamda çok fazla ses var ve kendi sesinizi ayırt edemeyebilirsiniz. Mahkemelik olduğunuz bir davada birebir telefon görüşmesinde tehdit edilmiş fakat ortamdan kaynaklanan gürültülerden dolayı sesler tam anlaşılmıyorsa, Kayıt cihazına yakın yerde bulunan radyo, televizyon ve cep telefonu GSM gürültülerinden dolayı sesler anlaşılmıyorsa ses dosyasından gürültü temizlenmesi, seslerin çözümlenmesi, sesin iyileştirilmesi, sesin netleştirilmesi yöntemleri ile MyDISK uzman kadromuz bu sesleri ayırt edebilir ve istenilen sonuca ulaşabilir. 

 

Eğer Aşağıdaki Durumlardan Birine Maruz Kaldıysanız Sizlere Yardımcı Olabiliriz,

 • Boşanma davasında eşimin beni aldattığına dair ses kaydı delilim var ama kayıttaki ses çok kısık yükseltilebilir mi?
 • Düğün videomuzdaki ses neredeyse hiç gelmiyor nasıl kurtarabiliriz?
 • Projemi sunacağım ses kaydında sesin seviyesinin çok düşük olduğunu kaydetme işlemi bittikten sonra farkettim sesi yükseltme konusunda bir şeyler yapılır mı?
 • Tartışma sırasında karşı tarafın sesini kaydettim ama ses çok kısık, o ses kaydına ihtiyacım var nasıl sesi yükseltebilirim?
 • iPhone kullanıyorum video çekerken kaydettiğim sesi dinlerken çok kısık olduğunu farkettim. Düzelmesi için ne yapabilirim?
 • Ofiste çalışanların sesini kayıt altına alınan ses kayıt cihazındaki ses çok gürültülü düzeltilebilir mi?
 • Eski sevgilim tarafından tehdit edildim fakat ses kaydı çok gürültülü olduğundan anlaşılmıyor, sesler düzelebilir mi?

Lütfen yardım destek hattımız olan 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayınız.

Ücretlendirme

 • Konuşma sesi aralığı 500-2000 hz arasında değişmekte olup insan kulağı 20-20.000 Hz arasındaki sesleri duymaktadır. Bu sınırın altındaki seslere infrasonik, üstündeki seslere de ultrasonik sesler denir. Bu nedenle işlemler analiz sonucunda ortaya çıkmakta olup profesyonel cihazlar ile sessiz laboratuvar ortamında yapılmaktadır. İşlemlerin olumlu veya olumsuz sonuçlanması durumda ise ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Yukarıda belirtilen işlemlerin yapılabilmesi için orijinal dokunulmamış, kesilip kırpılmamış ses kaydına ihtiyaç duyulmakta olup müdahaleli ses kayıtlarına kesin suretle işlem yapılmamaktadır.
 • İlk 0-5 dakikalık ses kaydı için 590 tl ücretlendirme yapılmaktadır.*
 • Eğer ses kaydı 5 dakikadan kısa ise yine 590 tl ücretlendirme yapılmaktadır.**
 • Eğer ses kaydı 5 dakikadan fazla ise her 5 dakikalık kısım için ilave 590 tl ücretlendirme yapılmaktadır. ***

 

*Ses kaydı 15 saniye: 590 TL

**Ses kaydı 1 dakika 25 saniye: 590 TL

**Ses kaydı 21 dakika: 590 + 590 + 590 + 590 + 590=2950 TL


 

MyDISK Logo