Bulanık Plaka Netleştirme Nasıl Yapılır

Bulanık Plaka Netleştirme Nasıl Yapılır

Kötü Görüntüden Plaka Tespiti Yapılır mı?

İçinde bulunduğunu veya tanık olduğunuz cinayet, yaralama, hırsızlık, aldatma, kaçırılma gibi davalarda elinizde bulunan video kaydında, iş yeri kamera kayıtlarında, mobese kayıtlarında, araç içi kamera kayıtlarında bulunan videolardaki plakası belli olmayan, bir şekilde kapatılmış, çamur ile bulanmış, bant yapıştırılmış, sahte plaka takılmış, görünmez plaka spreyi kullanılmış olan araçların plaka tespiti yapılmaktadır.

Bulanık ve net olmayan video görüntülerinden plaka netleştirme çalışmaları MyDISK uzman kadromuz ile yapılıp davayı lehinize çevirip suçsuzluğunuzu veya haklı olduğunuzu ispat edebilmekteyiz.

Eğer Aşağıdaki Durumlardan Birine Maruz Kaldıysanız Sizlere Yardımcı Olabiliriz,

  • İş yerimde hırsızlık oldu, hırsız siyah bir araç ile kaçmış. İşyerindeki kamerada plaka belli olmuyor. Plaka tespiti yapılır mı?
  • Kız kardeşim eski sevgilisi tarafından kaçırıldı. Kaçıran kişinin aracı mobesede görüntülenmiş fakat plaka çamurlanmış. Plaka tespiti yapılıp kardeşimi kurtarabilir miyiz?
  • Eşim ile boşanma aşamasındayız, beni aldattığına dair bir video kaydı var oradaki eşime ait olan aracın plakası okunmuyor. Düzeltilebilir mi?
  • Aracımla seyir halinde iken arkadan bir araç çarpıp hızla kaçtı. Araç içi kameram kayıttaydı ama plaka tam okunmuyor. Plakayı tespit edebilir miyiz?
  • Bir trafik kazasında sakat kaldım. Mobese video görüntülerindeki çarpıp kaçan aracın plakasının iyileştirilmesi gerekmektedir.
  • Takip edilip kapkaça uğradım. Bulduğum kamera kayıtlarında aracı plakası bulanık. Plakayı bulabilir miyiz?

Lütfen yardım destek hattımız olan 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayınız.

MyDISK Logo