Ses Kayıtlarım Telefondan Çıkarılabilir mi

Ses Kayıtlarım Telefondan Çıkarılabilir mi

Telefon Üzerinden Yaptığım Görüşmelerim Çıkarılabilir mi?

Adli bir dava üzerine şüphelinin telefon kayıtlarının temin edilebilmesi için öncelikle Sulh Ceza Hakimliğinin karar alması gerekir ve şüphelinin telefon görüşmeleri belli bir süre dinlenebilmektedir. Böyle bir durumda kişinin telefon görüşmeleri kayıt altına alındığından tüm görüşmelere ulaşılabilinir. İzinsiz olarak görüşmelerin kayıt altına alnması Türk Ceza Kanu'nun 133. maddesinde bu gibi durumlarda sonucun ceza ile sonuçlanabileceği belirtilmiştir. Bu durum/durumlar dışınma görüşme kayıtlarına ulaşılamaz ve telefon üzerinden yaptığınız görüşmelerinız çıkarılamaz.
 

Arama Kayıtları Bulunabilir mi?

Arama kayıtlarını hattın yasal sahibiyseniz kullandığınız operatörün müşteri temcilsileri ile iletişime geçerek belge olarak temin edebilirsiniz. Mahkeme sürecinde olan davalarda özellikle boşanma davalarında karşı tarafın aldattığına dair delil sunmak için mahkeme onayı ile arama kayıtlarının incelenmesi yapılabilmektedir. 
 

Uygulama İle Kayıt Altına Alınan Görüşmelerim Silindi. Kurtarılır mı?

Kurtarılabilir, ayrıca uygulama ile kayıt altına alınan telefon görüşmesinin ses kaydı tapeleştirme (yazıya dökme) ile görüşmenizi hukuki belge niteliğinde bilirkişi raporu olarak sunabilmekteyiz. Aynı şekilde herhangi bir dava da suçlu olarak gösterilip suçsuzluğunuzu kanıtlamak istiyorsanız MyDISK uzman kadromuz size yardım etmek üzere hizmet vermekteyiz. 

 

Aşağıdaki Durumlarda Size Yardımcı Olabiliriz,

 • Yüklediğim uygulama ile telefon görüşmelerimi kayıt altına alıyordum. Uygulamayı sildim ses kayıtlarıma ulaşabilir miyiz? 
 • Ses kaydı tapeleştirme,
 • Ses kaydı incelenmesi,
 • Suçsuzluğumu ispat etmek istiyorum. Telefon arama kayıtlarına ulaşmak istiyorum.
 • Karşı tarafın yaptığımız telefon görüşmesini kayıt ettiğinden şüpheleniyorum. Davada ispat etmek için mahkeme kararı ile karşı tarafın telefonunun incelenmesini istiyorum.
 • Boşanma davası süresince mahkeme kararı ile dinlenmiş telefon görüşmelerinin tapeleştirmek istiyorsanız,

Lütfen yardım destek hattımız olan 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayınız.

Ücretlendirme

 • Telefon içinde bulunan dahili ya da harici hafıza biriminin fiziksel kopyası alınacağından silinen ses kayıtlarını incelemek için uzak bağlantı, uzak erişim ile teknik olarak mümkün değildir. Bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız "CEP TELEFONUNUZU" MyDISK Genel merkeze ulaştırmanız gerekmektedir. Telefonunuzu MyDISK'e gönderemiyorsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz yazılımsal, uzak erişim veya başka bir çözüm bulunmamaktadır.
 • Silinen ses kayıtlarını kurtarmanın analiz bedeli 500 TL + kdvdir.
 • Bu bedel peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan işlemlere başlanmayacaktır.
 • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Analiz sonucunda kurtardığımız veriler istediğiniz veriler ise tarafınıza ayrıca 500 TL + kdv veri kurtarma fiyat teklifi sunulacaktır.
 • Sormak istediğiniz başka bir detay olursa lütfen çekinmeden bizi arayınız.
MyDISK Logo