Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma

Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma

Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma ve Fotoğrafları Geri Getirme

Profesyonel fotoğrafçılar özel gün çekimlerinde, düğün veya bunun gibi etkinliklerde en az iki hafıza kartı görüntü çekebilirler. Normal şartlarda sezon içinde işlerin artması ve geç saatlere kadar çalışılmasından dolayı videolar bilgisayar veya harici bir üniteye kaydedilir ve uygun zamanlarda hazırlandıktan sonra müşteriye teslim edilecek hale getirilir. 

Genellikle çekim yapıldıktan sonra veriler aktarıldı zannedilip kamera üzerinden biçimlendirilir. Hatta kamera üzerine 20-25 gb daha çekim yapılır. Sonrasında çekilen görüntülerin olmadığının farkına vardınız, düğün gününde çekilen fotoğraflar ve kayıt edilen videoların hepsi Video Kamera ve o bellek kartındaydı. Peki şimdi ne yapacaksınız? Yapacağınız ilk şey Video Kamera ve bellek kartını kullanmayı bırakmanız olacaktır. 

Peki verilere ulaşamazsanız ne olacak? Veri kayıplarına karşı almanız gereken önlemleri almayıp ‘’o gün’’ geldiğinde yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız, o zaman uykusuz gecelere hazırlıklı olun.

Recover My Files,  Recuva,  R-Studio, Disk Drill veya diğer veri kurtarma programları ile tarama yapsanız bile çıkan veriler ya istenilen video çekimleri olmayacak ya da bozuk olarak geri gelecektir.

MyDISK sahip olduğu modern Video Kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri Düğün, Nişan videolarını sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla kurtarmıştır.

Detaylı bilgi için uzman personelimizden 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayarak yardım ve bilgi alabilir veya Fotoğraf Video Kamera Düğün Nişan Çekimi Veri Kurtarma linkine göz atabilirsiniz.

Ücretlendirme

  • Yukarıda belirtilen hizmetin analiz bedeli 500 TL + kdvdir. 
  • Bu bedel peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan işlemlere başlanmayacaktır.
  • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Analiz sonucunda kurtardığımız veriler istediğiniz görüntüler ise tarafınıza ayrıca yeni bir veri kurtarma fiyat teklifi sunulacaktır.
MyDISK Logo