Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma

Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma

Sony Video Kamera Görüntü Kurtarma ve Fotoğrafları Geri Getirme

Profesyonel fotoğrafçılar özel gün çekimlerinde, düğün veya bunun gibi etkinliklerde en az iki hafıza kartı görüntü çekebilirler. Normal şartlarda sezon içinde işlerin artması ve geç saatlere kadar çalışılmasından dolayı videolar bilgisayar veya harici  bir üniteye kaydedilir ve uygun zamanlarda hazırlandıktan sonra müşteriye teslim edilecek hale getirilir. 

Genellikle çekim yapıldıktan sonra veriler aktarıldı zannedilip kamera üzerinden biçimlendirilir . Hatta kamera üzerine 20-25 gb daha çekim yapılir. Sonrasında çekilen görüntülerin olmadığının farkına vardınız düğün gününde çekilen fotoğraflar ve kayıt edilen videoların hepsi  Video Kamera ve o bellek kartındaydı. Peki şimdi ne yapacaksınız? Yapacağınız ilk şey Video Kamera ve  bellek kartını kullanmayı bırakmanız olacaktır. 

Peki verilere ulaşamazsanız ne olacak? Veri kayıplarına karşı almanız gereken önlemleri almayıp ‘’o gün’’ geldiğinde yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız, o zaman uykusuz gecelere hazırlıklı olun.

Recover My Files,  Recuva,  R-Studio, Disk Drill veya diğer veri kurtarma programları ile tarama yapsanız bile çıkan veriler ya istenilen video çekimleri olmayacak ya da bozuk olarak geri gelecektir.

MyDISK sahip olduğu modern Video Kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri Düğün, Nişan videolarını sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla kurtarmıştır.

Detaylı bilgi için uzman personelimizden yardım ve bilgi  alabilir veya Fotoğraf Video Kamera Düğün Nişan Çekimi Veri Kurtarma linki tıklayabilirsiniz.

 

HXR-MC1500P, HXR-MC1500, HXR-MC2000, HXR-MC2000E, HXR-MC2500,

MyDISK Logo