Gizlilik Sözleşmesi

MADDE 1. KAPSAM

1.1. MyDISK müşteri verilerinin gizliliği için gereken özeni en üst seyiyede alır.  

1.2Çalışanlarımız ve bayilerimiz bizim tarafımızdan gizlilik ilkesi çerçevesinde hareket etmekle yükümlü tutulmaktadır.

1.3MyDISK kurtarılan verileri müşterilerin onayı dışında yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. 

1.4. MyDISK kişisel, ticari veri gizliliği açısından kurtarılan veya kurtarılacak verilerin bütünlük, sağlamlık ve çalışabilirlik kontrolünü yapmaz. Kontrol işlemi sorumluluğu size veya verilerin sahibine aittir. Ödemesini yapıp kontrol yapmadan teslim aldığınız verilerden MyDISK sorumlu olmayıp lüften hiçbir şekilde veri kurtarma bedelinin tamamını veya bir kısmının iadesini talep etmeyiniz.

1.5. MyDISK kurtaracağı ya da kurtardığı gizli bilgi tanımına giren her türlü bilgiyi, özellikle üretim ve iş sırları gibi bilgileri, hizmet ilişkisinin devamı süresince kendi yararına kullanamaz veya başkalarına açıklayamaz.

1.6Gizlilik sözleşmesi talep eden tüm müşterilerimiz ücretsiz analiz ve veri kurtarma işlemleri öncesinde ücret karşılığında gizlilik sözleşmesi talep edebilir. Gizlilik sözleşmesi talep eden müşterilerimiz 200$ + KDV sözleşme bedeli ödeyecektir. Bu ücret işlemlere başlamadan tahsil edilir. Bu bedel veri kurtarma ve analiz bedeli olmayıp, verileriniz kurtarılır ise tarafınıza ayrıca veri kurtarma fiyat teklifi sunulacaktır.

1.7Gizlilik sözleşmesi veri kurtarma ve ücretsiz analiz işlemlerine başlamadan imza altına alınır.

1.8Müdahaleli cihazlar için gizlilik sözleşmesi talep etmeyiniz.

1.9Diğer veri kurtarma firmalarına gönderdiğiniz cihazlar için gizlilik sözleşmesi talep etmeyiniz.

1.10Hacker, virüs saldırısına maruz kalmış cihazlar için gizlilik sözleşmesi talep etmeyiniz.

1.11İşlemlerin ortasında, işlemler sonuçlandığında, veriler kurtarıldıktan sonra veya cihazınızı MyDISK'ten geri iade aldıktan sonra gizlilik sözleşmesi talep etmeyiniz, ısrarcı olmayınız.

1.12MyDISK kurtarmış olduğu verilerin tüm kayıt ve kopyalarını, müşteriye teslimat tarihinden sonraki 30 gün içerisinde geri gelmeyecek şekilde imha eder.

1.13. MyDISK müşterilerine ait kurtarılan verilerin bütünlüğünü ve güvenliğini gereken maksimum seviyede hem online, hem offline olarak koruma altına alır. Verilerin gizliliği ve korunması şirketimizin (Gizlilik sözleşmesi) garantisi altındadır ve bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetler bunun en büyük kanıtıdır. 

1.14MyDISK, kurtarılan verilerinizi, manipülasyona uğramamaları, kaybolmamaları, hasar görmemeleri ve yetkisi olmayan kişilerce kullanılmamaları için koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik ilerlemeler ile birlikte sürekli gelişme içerisindedir.

MADDE 2. ÜCRET GERİ İADE ŞARTLARI

2.1Veri kurtarma işlemi başarısız sonuçlanır ise bu bedel geri ödenmeyecek ve sözleşme MyDISK tarafından iptal ve imha edilecektir. 

2.2Veri kurtarma işlemi başarılı sonuçlanır ve veri kurtarma fiyat teklifini kabul ederseniz bu bedel veri kurtarma bedelinden düşülecektir.

2.3Veri kurtarma işlemi başarılı sonuçlanır ve veri kurtarma fiyat teklifini kabul etmediğiniz takdirde bu bedelin iadesi yapılmayacaktır.

2.4Veri kurtarma ve ücretsiz analiz işleminden vazgeçerseniz bu bedelin iadesi yapılmayacaktır.

MADDE 3 : HARÇLAR

Müşteri aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlülüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve bunları karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

İşbu sözleşmeden doğan ve doğabilecek damga vergisi de dahil olmak üzere her türlü resim, harç, ilan vb vergileri ödemek yükümü MÜŞTERİ'ye aitttir.

İşbu sözleşme iki nüsha olarak düzenlenecek olup. bir nüsha müşteride, diğer nüsha MyDISK'te kalacaktır.

MyDISK Logo