Dosya Kurtarma

Dosya Kurtarma

Bir dosya silindiğinde genel olarak üzerine yazılmadıkça hiçbir veri tamamen silinmez. Dosya içerikleri, diğer bir deyişle, ham dosyalar disk izerinde kalmaya devam eder, ancak konumları, adları, boyutları ve diğer dosya özellikleri hakkındaki bilgilerden bağımsız hale gelirler. Biraz önce saydığımız özellikler Windows işletim sisteminin dosya yönetimi onlan MFT içinde tutulmaktadır. 

Silinen, kaybolan, açılmayan veya çalışmayan dosyaları kurtarabilmek elbette mümkündür. Çoğu zaman, bilgisayarınız silinen dosyaları belirli bir süre tutan ve süresi dolduktan sonra otomatik olarak boşaltılan geçici bir alana gönderir. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar yanlışlıkla, komut satırı kullanarak, Shift Delete veya bazı programlar kullanarak dosyaları siler. Ancak, işletim sisteminin standart araçlarını kullanarak dosyaları geri almak mümkün olsa bile, bu istemiş olduğunuz dosyaların kurtarıldığı anlamına gelmez.

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri ve 28 yıllık tecrübeye sahip güvenilir uzman kadrosu sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri dosyaların kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, hacker saldırısı, fidye virüs "Cryptolocker" saldırısına ve sabotaja maruz dosyaları sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.

 

Kayıp veya Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

Silinen Fotoğrafları Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

Virüs Bulaşan Bilgisayardan Veri Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

Bozulan ve Silinen Outlook, PST, e-posta iletilerini kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

VMWARE Veri Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

VMware vSphere Veri Kurtarma linke tıklayınız.

Veresiye 5 Programı Veri Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

EXA Veresiye 5 Programı Veri Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

Terkon Veresiye Programı Veri Kurtarma makalesi için linke tıklayınız.

 

Detaylı bilgi için lütfen yardım destek hattımız olan 444 83 74 numaralı telefonumuzu arayınız.

MyDISK Logo