Microsoft Hyper-V Veri Kurtarma

Microsoft Hyper-V Veri Kurtarma

Microsoft Hyper-V Kurtarma

Hyper-V nedir?
 

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Hyper-V fiziksel sisteminiz içerisinde birden fazla sanal makineler oluşturmamıza olanak sağlayan bir sanallaştırma teknolojisidir.
Bozuk veya silinmiş bir VHD (sanal sabit disk) veya AVHD (anlık fark disk dosyaları) dosyasındaki verileri kurtarmayı denemek bazen kabus olabilir. Microsoft VHD sanal diskler için özel bir format kullanır. Araştırma ve geliştirme departmanımız Raid dizinizdeki sanal makine ve sanal diskleri kurtarmak için özel ve benzersiz çözümler geliştirmiştir.

Fiziksel sunucu veya sanal bilgisayar üzerinde bulunan vhd, vhdx uzantılı sanal disklerden  detaylı kurtarma hizmeti sunmaktayız. Uzman mühendislerimiz, 2008'den bu yana sanal sistemlerden 1.250'nin üzerinde başarılı veri kurtarma işlemi gerçekleştirmiştir.

Birçok bilişim firması, kendilerinin yada müşterilerinin verisini  kurtarmak için MyDISK'e güvenmiştir. MyDISK mühendisleri Microsoft Hyper-V veri kayıpları konusunda profosyonel yetkinliğe ve tartışmasız bir uzmanlığa sahiptir.

Bozuk veya hasarlı VHD veya VHDX dosyalarından önemli verileri kurtarmak için BitRecover VHD Kurtarma Sihirbazı'nı da kullanabilirsiniz. Teknik uzmanların çoğu, kullanıcılara% 100 memnuniyet sağlayan güvenilir veri Kurtarma Şirketi tarafından geliştirildiği için bunu önermektedir. 

 

Sanal sistemlerde yaygın veri kaybı durumları

  • Bozuk NTFS birimleri,
  • Silinmiş VHDx'ler,
  • Hacker veya Siber saldırı sonucu VHDx'lerin şifrelenmesi,
  • Yanlışlıkla Sanal Makine ve Sanal Disklerin silinmesi,
  • Bozuk Sanal Sabit Diskler (VHD'ler),
  • Sunucu geçişinden kaynaklanan bozulmalar,
  • RAID yapıya ait sabit sürücü arızaları,
  • RAID veya diğer donanım hataları.

Hyper-V, Fiziksel sunucu veya sanal bilgisayar üzerinde bozuk, hasarlı kaybolan veya silinen VHD ve VHDX uzantılı sanal disk dosyalarını sorunun boyutuna göre % 100'e yakın oranda kurtarılabileceğini belirtmek isteriz.

MyDISK Logo