Hard Disk Kurtarma

Hard Disk Kurtarma

Hard Disk Veri Kurtarma

Yıllar önce şirketler tüm bilgilerini kağıtlar üzerinde tutardı. Ancak teknolojinin varlığı ile şimdi her şey değişti. Bu teknolojilerden biri bilgisayarlardır. Günümüzde tüm şirketler bilgisayarları işlerini kolaylaştırmak için kullanıyorlar ve tüm bilgilerini saklıyorlar.
 

Yazılım hırsızlığı, bilgi hırsızlığı, yanlışlıkla silme ve yanlışlıkla biçimlendirme gibi sorunlarla karşılaşan şirketler verilerini saklamak için bir yedekleme sistemlerine sahip olmaları gerektiğini anladı. Bu büyük ve önemli ihtiyaç nedeniyle tüm yazılım ve donanım üreticileri veri kayıplarına karşı çözümler üretmeye başladılar. Her ne kadar çözüm üretilirse üretilsin veri kayıpları hayatımızın bir parçası oldu.
 

Bir veri depolama aygıtı olan harddiskler hassas cihazlardır. Hard disk çeşitlerine örnek verecek olursak; harici disk ve dahili disk olarak gruplayabileceğimiz HDD teknolojisi kendi içinde de 2.5 inç, 3,5 inç; SAS, SSD, SCSI, SATA ve PATA (IDE), SSHD (hibrit) olarak gruplanabilir. Ayrıca harici belleklerde USB 2.0 ve 3.0 gibi seçeneklere de rastlanır. Tüm verilerin üzerine yazıldığı bu aygıt yazılımsal veya fiziksel bir problemden dolayı arızalanabilir.
 

Verilerin kaybolması durumunda diske profesyonel bir kişinin müdahale etmesi şarttır. Yanlış bir müdahale sonucu verilerinizi tamamen kaybedebilirsiniz.
MyDisk Veri Kurtarma, sahip olduğu teknik alt yapı ve uzman kadrosu sayesinde tüm veri kurtarma vakalarında veri kurtarma işlemlerini başarıyla gerçekleştirmeye çalışır.

 

Detaylı bilgi için lütfen yardım destek hattımız olan 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayınız.

MyDISK Logo