Neden MyDISK

  • Çünkü En İyisiyiz: Çünkü tek işimiz Veri Kurtarma, Adli Bilişim ve Bilgi Güvenliği hizmeti olup başka hiçbir işkolu ile ilgilenmiyoruz. "Notebook veya bilgisayar tamircisi" değiliz. Veri Kurtarma, Adli Bilişim ve Bilgi Güvenliği Hizmetini verebileceğini iddia eden onlarca firma var. Öyleyse neden bizi seçmelisiniz? Bizim farkımız nedir? Referanslar bölümünde yer alan diğer veri kurtarma firmalarına da hizmet veriyor olmamız.

  • Gizlilik ve Güvenirlik: Müşterilerimizin gizliliği onların güvenini korumak adına bizim için en az firmamızın gizliliği kadar önemlidir. Bu nedenle müşterilerimizin gizli verilerini korumak için gerekli ve mümkün olan tüm önlemleri alıyoruz. Müşteri olarak aradığınız güvenirlik değerlerini biliyoruz. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren tanıklık edeceğiniz gibi verdiğimiz her sözün arkasında olmaya ve bilgi güvenliğinizi ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı gerekliliklerine  göre korumaya devam edeceğiz.  Bizi tercih eden müşterilerimiz en iyi teknoloji ve en iyi Veri Kurtarma,  Adli Bilişim ve Bilgi Güvenliği firması ile çalışmanın güvenini yaşıyor.

  • MyDISK Kalite Politikası: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan, hizmet ve ürün sunmak” temel politikamızdır. Kalite güvencesi MyDISK’in temel prensiplerinden birini oluşturuyor. Verilebilecek en iyi veri kurtarma hizmetini vermek için yolun başında kendimize ve müşterilere verdiğimiz söz, her zaman yaptığımız işin en büyük güvencesidir. Hizmetlerimizin tüm aşamalarında en yüksek kaliteyi yakalamak için çalışıyoruz.  ISO 9001:2008 Kalite Belgelendirme sertifikası  standartlarına ulaşmış bir firma olarak, müşterilerimize, sunduğumuz Veri Kurtarma, Adli Bilişim ve Bilgi Güvenliği hizmetlerinin uluslararası standartlara uyumlu olduğunun garantisini veriyoruz.  Bunun doğal sonucu olarak sahip olduğumuz kalite standartlarımızla sektörde öncüyüz.

  • Uygun Fiyata Profesyonel Hizmet: Değerlendirme ve önerilerimizi, standart “veri yoksa-ücret de yok” politikamıza göre yapıyoruz. 

  • En İyi Teknoloji: Fiziksel ve Yazılımsal zarar görmüş veri depolama üniteleriniz için kendi bünyesinde kurduğu laboratuar sayesinde yurtdışı ve Türkiye içerindeki diğer veri kurtarma firmalarına ihtiyaç duymadan sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Veri kurtarma teknolojilerinde kendi çözümümüz olan donanımlarımızı kullanıyor ve geliştiriyoruz 

  • Profesyonel Ekip: Kendimizi sizden biri olarak görüyoruz. 23 yılı aşkın süredir “Profesyonel Veri Kurtarma” kavramını geliştirmede ve bu kavramı yaptığımız işle bağdaştırmada öncü rol oynuyoruz. 23 yılın getirdiği tecrübe, sektördeki deneyimimiz ve hizmet alanlarımızda gerekli bilgi birikim yöntem bilgisini almak için aralıksız süren araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ile alanımızda profesyonel olarak hizmet sunuyoruz. Kalite standartlarımız gereği personellerimizi de özenle seçiyoruz. Size hizmet verecek personelimizin atanıldığı görev için yeterli olduğunu hizmet garantimiz ile garanti ediyoruz.

  • Zamanında Hizmet: Hızlı geri dönüş yapmaya özen gösteriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kritik anlarda zamanında hizmet almanın sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kritik çağrılar için müşterilerimizle belirlediğiniz anlaşma gereği hizmet seviyesine ve sorunun boyutuna göre  en kısa 1 saate   kadar verilerinizi kurtarma garantisini veriyoruz. Sözleşmeli müşterilerimiz 24x7x365 garantili veri kurtarma hizmetlerimizden yararlanabiliyor.

  • Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Garantisi: Müşterilerimize bize müşteri olarak davranılmasını istediğimiz gibi davranıyoruz. Bir sorun oluştuğu anda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bekledikleri ilgiyi iyi biliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim öncelikli hedefimizdir Bunun bir kanıtı olarak size gerçek anlamda koşulsuz hizmet garantisi sunuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

MyDISK Logo