CCTV, DVR Güvenlik Kamerası Veri Kurtarma

CCTV DVR NVR Video Kamera

Gerçek şu ki, Güvenlik Kamera sistemlerinden  kaybolan veya silinen görüntüleri  sorunun boyutuna göre % 100'e yakın oranda kurtarabileceğimizi belirtmek isteriz.

DVR Kamera Kayıt Cihazları Nedir Nasıl Kurtarılır?

Kısaca anlatmak gerekirse DVR kamera kayıt cihazları sisteme bağlı birçok CMOS veya CCD analog kameraların kayıt ortamını sağlayan cihazlardır. DVR sistemlere model seçeneklerine göre 4, 8, 16 ya da 32 kanal  kamara bağlanabilir. DVR içinde kullanılan hard disk, bilgisayar sistemleri ile aynı yapıya sahiptir. DVR cihazlarda elektirik kesilmesi, donanımsal veya yazılımsal arızalar gibi durumlarda veri kaybı yaşanmaktadır. Bazende silinmiş eski görüntünün kurtarılması gerekebilir. Yapı itibari ile bir veya iki hard disk bulunan cihazların her marka ve model de kendine has farklı işletim sistemi yazılımı ve kayıt algoritması vardır. Kayıt algoritmasının farklılığı ve kayıtların sürekli olarak üzerine yazma (overwrite) mantığı ile gitmesi, DVR kayıt cihazlarına veri kurtarma müdahalesini oldukça zorlaştırmaktadır. MyDISK veri kurtarma hizmetleri DVR cihazları için veri kurtarma çalışmalarında kendine özgü kurtarma cihazları ve yazılımları ile yüksek başarı oranında, görüntü veri kurtarma hizmeti verebilmektedir.

NVR Kamera Kayıt Cihazları Nedir Nasıl Kurtarılır?

Genellikle ağa bağlı birçok IP kameranın kayıtlarını depolamak için kullanılır. NVR cihazları DVR cihazlarından ayıran en büyük özellik network ağlarına bağlanmasıdır. NVR cihazlarının da kendine özgü kayıt algoritmaları mevcuttur. Çoğu zaman birçok kameranın sisteme bağlı olduğu ve çözünürlükleri yüksek kameralardan oluşan sistemlerde kullanılır. Dolayısı ile büyük kapasite depolama alanına ihtiyacını karşılamak için tercih edilir. İçerisinde yine hard disklerde tutulan kayıtlar birçok sebepten kayıtların kaybolması ihtimali bulunur. DVR cihazlarından farklı olarak tek bir hard disk üzerinde değil bir çok hard disk ile kullanıma sunulmuş cihazların bir çoğunda RAID yapısı da bulunmaktadır. Dolayısı ile NVR veri kurtarma işlemi DVR sistemlere göre oldukça karışık süreçlerden geçmektedir. Kurtarılmak istenen kayıta ulaşmak için öncelikle RAID parite ve blok yapısı toparlanıp sonrasında veri kurtarma işlemi yapılması gerekir.

MyDISK veri kurtarma hizmetleri 3Deyes, Avenir, AverMedia, Avtech, Armex, Balandi, Balitech, Bullwark, Bora, Canon, Cenova, Corcam, DahuaDecode, Dmax, Elegance, Eneo, Everest, Fujitron, Gvd, Haikon, Hıkvision, Hyundai, Innovi, Icam, Karel, Lg, Lhy, Mxcam, Navicam, Neutron, Nuuo, Next, Panasonic, Panavise, Pinetron, Reicon, Renica, Samsung, Smartvision, Sony, Spy, Techclick, Tecnobox, Ttec, Plus, Orfe-sat, Unimax, Uranium, Vitec, Vega, Vizyotek, Volcastvision, Wondercam, Xenon marka DVR ve NVR cihazlarından veri kurtarma işlemini yüksek başarı oranı ile yapabilmektedir.

Aslında veri kaybı diye birşey yoktur, verilere ulaşamaz veya erişemezsiniz. Yaptığınız, yaptıracağınız deneme ve girişimler neticesinde veri kaybına uğrarsınız.

ASLA BUNLARI YAPMAYINIZ!

 • DVR kayıt cihazı üzerinden bir video görüntüsünü bilerek veya yanlışlıkla sildiyseniz yeni görüntü kaydı yapmayınız.
 • DVR kayıt cihazına bilerek veya yanlışlıkla format attıysanız yeni görüntü kaydı yapmayınız.
 • DVR kayıt cihazının içinde bulunan hard diski söküp bilgisayarınıza ikinci disk olarak asla bağlamayınız.
 • DVR kayıt cihazından çıkardığınız  harddiski bilgisayara bağladıysanız  biçimlendirme yapmayınız, format atmayınız, disk yöneticisinden diski başlatı seçmeyiniz, yeniden bölümleme yapmayınız.
 • DVR kayıt cihazı hard diski tanımıyorsa elektronik kart değişikliği yapmayınız. 
 • DVR kayıt cihazı hard diski tanımıyorsa hard diskin kapağını açmayınız.
 • DVR kayıt cihazını kapatın ve elektrik fişini çekiniz ve tekrar geri açmayınız.
 • DVR kayıt cihazından söktüğünüz hard diski notebook tamircileri, bilgisayarcı veya DVR cihazını satın aldığınız firmaya göndermeyiniz.
 • Birçok satıcı firma DVR cihazların linux dosya sistemini kullandığını yazarlar ama bu bilgi yanlıştır. DVR cihazları H264 gömülü bölümleme sistemi kullanırlar.  Klasik veri kurtarma yazılımları olan Recover My Files, Get Data Back, R-Studio, Handy Recovery,  Disk Digger, Recuva vb. DVR cihazları içinde bulunan hard disklerden veri kurtaramazlar.

Aşağıdaki Durumlardan Birine Mağruz Kaldıysanız Sizlere Yardımcı Olabiliriz,  

 • İşyerinde yangın çıktı. Yangından hemen sonra DVR kayıt cihazı kaydı durduruyor. 12.08.2018 tarih gece saat 03:00 e ait görüntüler kurtarılar mı?
 • Cihazın son kayıt tarihi 15.04.2018 Saat 13:00 cihaz 15 günde bir kendini yeniliyor, İstediğimiz tarih 27.03.2018, görüntüler kurtarılar mı?
 • DVR Kayıt cihazı 15 günde bir kendini yeniliyor. Personelin biri hırsızlık yapmış, görüntüleri izledim şok oldum 10 dakika kamera kayıt cihazının başından ayrıldım ne olduysa o arada oldu görüntüler silinmiş. Silinen görüntüler kurtarılar mı?
 • DVR Kayıt cihazı 10 günde bir kendini yeniliyor. Son kayıt tarihi 28.07.2018. Şoför muhasebeye para teslim ettiğini söylüyor ama ortada para yok o gün işe gelmiş mi gelmemiş mi ne olmuş detayını bilmek istiyoruz.
 • DVR Kayıt cihazı devlet kurumuna ait. Bir kaç defa elektrik kesintisi olmuş disk raw formatına dönüşmüş. Diske erişim sağlanamıyor. Görüntüler birebir kurtarılabilir mi?
 • Kuyumcuda bir kişiye ödünç altın verilmiş. Cihaz 6 aylık görüntü kaydı tutuyor. 25.04.2018 Tarihinden 14:00 17:30 arası  bankonun olduğu kısmı gören kamera  görüntüleri kanıt için istenmektedir. 
 • DVR Kayıt cihazı 120 günde bir kendini yeniliyor. Son kayıt tarihi 01.02.2018. Hırsızlık durumu söz konusu olduğundan 05.07.2017 tarihindeki görüntüler istenmektedir.
 • DVR Kayıt cihazı 10 günde bir kendini yeniliyor. Son kayıt tarihi 30.12.2017. Kamera ev giriş çıkışlarını görüntülüyor. İftira gibi bi durum söz konusu kavga oldu beni dövdüler elimi kırdılar diye tanımadığım biri sancılığa suç duyurusunda bulunmuş. 19.12.2017 Tarih 16:15 17:30 arası  kamera  görüntüleri kanıt için istenmektedir. 
 • DVR kayıt cihazı bozuldu. Aynı cihazdan temin edemiyoruz. Kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.
 • Disk dvr kayıt cihazından çıkarılıyor ve bilgisayara 2. disk olarak takılıyor. Disk yöneticisinden diski başlat yapılıyor ve diskin içi bomboş oluyor. Veri kaybı 4-5 gün öncesinde yaşanıldı. Cihaz kendini 21 günde bir yeniliyor. Kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.
 • DVR Kayıt cihazı cihazı harddiski görmüyor.
 • Kamera kayıt cihazı harddiski görmüyor.
 • Güvenlik kamera kayıt cihazı harddiski görmüyor.
 • DVR kayıt cihazı açılmıyor.
 • Yedekleme amaçlı geçmişe dönük kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.
 • DVR Kayıt cihazından görüntüler kasten silinmiş hangi tarihte ne var bilinmiyor kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.
 • DVR Kayıt cihazından kasıtlı veya bilerek silinen görüntüleri geri alabilirmiyim.
 • DVR Kayıt cihazındaki görüntüler yanlışlıkla silindi, silinen görüntüleri geri alabilirmiyim.
 • DVR Kayıt cihazı kasıtlı ve bilerek formatlanmış kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.
 • DVR Kayıt cihazı kasıtlı ve bilerek sıfırlanmış kurtarılabilecek tüm görüntüler istenmektedir.

Aşağıdakilerden Birini Arıyorsanız Sizlere Yardımcı Olabiliriz,

DVR hdd veri kurtarma, DVR kamera kayıtları ne kadar sürede silinir, DVR kayıt cihazı hdd formatı, DVR Kayıt cihazında silinen görüntüleri geri alabilirmiyim?, DVR kayıt cihazından görüntü silme, DVR kayıt cihazından silinen görüntüyü geri getirme, DVR kayıt cihazından veri kurtarma, DVR kayıt kurtarma, dvr ve güvenlik kamera kayıtlarının kurtarılması, DVR veri kurtarma programı, geriye dönük kamera kayıtları kurtarılır mı?, geriye dönük kamera kayıtları, güvenlik kameralarından silinmiş görüntülerin kurtarılması, kamera kayıt cihazı veri kurtarma, kamera kayıtları kurtarma, kamera kayıtları nasıl kurtarılır veya silinir, kamera kayıtları ne kadar sürede silinir, Kamera Kayıtlarını Kurtarmak Mümkün mü?, kameradan görüntü kurtarma, kameradan silinen videoları kurtarma, kayıt cihazı harddisk kurtarma, kayıt cihazından silinen görüntüyü geri getirme, silinen dvr kayıtlarını geri getirme, Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirme, silinen kamera kayıtlarını kurtarma programı, Dvr HDD sorunu hakkında sizlere yardımcı olabiliriz.

DVR NVR Güvenlik Kamerasından silinen kamera kayıtlarını geri getirmek için linki tıklayınız

 

Ücretlendirme

 • Yukarıda belirtilen hizmetin analiz bedeli 500 TL +kdv dir.
 • Bu bedel peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edileceltir. Tahsilat yapılmadan işlemlere başlanmayacaktır.
 • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
 • Analiz sonucunda kurtardığımız veriler  istediğiniz görüntüler ise tarafınıza ayrıca yeni bir veri kurtarma fiyat teklifi sunulacaktır.
MyDISK Logo