Kaybolan Düğün Videolarını Kurtarma

Kaybolan Düğün Videolarını Kurtarma

Profesyonel fotoğrafçılar özel gün çekimlerinde, düğün veya bunun gibi etkinliklerde en az 1.000 fotoğraf çekebilir. Normal şartlarda sezon içinde işlerin artması ve geç saatlere kadar çalışılmasından dolayı fotoğraflar ve videolar bilgisayar veya harici bir üniteye kaydedilir ve uygun zamanlarda hazırlandıktan sonra müşteriye teslim edilecek hale getirilir. Bilgisayarınız bozulur yedek verilere ulaşamazsanız ne olacak? Veri kayıplarına karşı almanız gereken önlemleri almayıp ‘’o gün’’ geldiğinde yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız, o zaman uykusuz gecelere hazırlıklı olun.

Evlenecek çiftlerin hayatlarında bir defa yaşayabileceği ve hayatlarının en önemli günlerinden biri olan nişan, düğün gününe ilişkin fotoğraf ve video kayıtlarının yeri doldurulamayacak bir değere sahip olduğunu herkes bilmektedir. Tekrarlanma ihtimali bulunmayan özel bir güne ilişkin görüntülerin kaybedilmesi, düğün sahipleri tarafından büyük bir elem ve ızdıraba sebep olacağı kesindir. Ömür boyu saklanması kuvvetle muhtemel olan ve bu özel güne ilişkin hatıraları barındıran görüntülerin kaybedilmesinin düğün sahiplerinin yaşamları boyunca bu hususu hatırlayıp üzülmesine sebep olacağı aşikardır.

Çekilen nişan, düğün fotoğraf ve videoların bulunduğu bir video kamera, bellek kartını yanlışlıkla sildiniz. Ya da durup dururken erişememeye başladınız. En güzel anılarınız, Düğün gününde çekilen fotoğraflar ve kayıt edilen videoların hepsi Video Kamera ve o bellek kartındaydı. Peki şimdi ne yapacaksınız? Yapacağınız ilk şey Video Kamera ve bellek kartını kullanmayı bırakmanız olacaktır.

Daha fazlası için Fotoğraf Video Kamera Düğün Nişan Çekimi Veri Kurtarma linkine tıklayabilirsiniz.

 

MyDISK sahip olduğu modern Video Kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri Düğün, Nişan videolarını sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla kurtarmıştır.

Detaylı bilgi için lütfen yardım destek hattımız olan 444 8 374 numaralı telefonumuzu arayıp uzman personelimizden yardım ve bilgi alınız.

 

MyDISK Logo