SD Kart Silinmiş Dosya Kurtarma

SD Kart Silinmiş Dosya Kurtarma

SD Karttan Silinen Dosyaları Geri Getirme 

Yanlışlıkla fotoğrafları ve videoları SD kartınızdan, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan sildiniz. Değerli anılarınızın silinmesi ve daha sonra bunun bir hata olduğunu anlamak kalp durduran bir an olabilir. Ancak onları henüz kaybetmiş durumda değilsiniz, evet değerli dosyalarınızı geri alabilmek mümkündür. Fakat bu onları hangi aygıttan sildiğinize bağlı olacaktır.

Fotoğrafları kurtarabilecek çok sayıda veri kurtarma programı var ve bunlardan herhangi birini deneyebilirsiniz. Bu yazılımlardan birini indirmeden veya kurmadan önce, bu yazılımların silinen, kaybolan dosyalarınızın üzerine yazabileceğini unutmayın, bu nedenle bu yazılımları indirmek için farklı bir bilgisayar kullanmak en iyi yöntemdir. 

Silinen dosyalarınız bir SD karttaysa, yukarıda açıklanan işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. SD Kart üzerinde bulunan yazma koruma anahtarını devreye sokunuz ve gönül rahatlığıyla veri kurtarma yazılımlarını kullanabilirsiniz.

Recover My Files, Recuva, R-Studio, Disk Drill veya diğer veri kurtarma programları ile tarama yapsanız bile çıkan veriler ya istenilen dosyalar olmayacak ya da bozuk olarak geri gelecektir.

Eğer silinen dosyaları bu yöntemlerle geri alamazsanız, detaylı bilgi için uzman personelimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Veri kurtarma hizmetinin ücretli bir servis olduğunu unutmayınız.

Yapmanız ve yapmamanız gerekenler hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

MyDISK Logo