MyDISK Hakkında

MyDISK,  1995 yılından beri dünyanın sayılı, Türkiye’nin lider veri kurtarma ve adli bilişim firmasıdır.

MyDISK tüm dünyaca kabul görmüş en çok tercih edilen Encase ENCET.C Adalet Bakanlığı bilirkişi ve adli bilişim sertifikalarına sahip en eski veri kurtarma firmasıdır.

MyDISK'in genel merkezi ABD'nin New York Şehrinde olup Melbourne, Bükreş ve İstanbul, İzmir, Antalya ve Hatay şehirlerinde kurumsal ve bireysel veri kurtarma hizmeti vermektedir.

MyDISK 06.02.2017 tarihinde denetlenmiş ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı gerekliliklerine uygunluğu onaylanmış ve I-1415 sertifika numarası ile hizmet kalitesini belgelemiştir. Ayrıca, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olup sunduğu hizmetler ile %100'e yakın müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. 

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri ve çok ciddi hasar almış cihazlardan  veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, fidye virüs saldırısı, hacker "Cryptolocker" saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.

 


SİZİ ARAYALIM
Bugüne kadar 187030 kişi, müşteri temsilcilerimizden destek almıştır.
Görüşmek istediğiniz temsilcimizi seçiniz.
Aramamızı istediğiniz saati seçiniz.
MyDISK Logo