MyDISK Hakkında

MyDISK, veri kurtarma hizmetleri 1995 yılından beri dünyanın sayılı, Türkiye’nin en iyi veri kurtarma firmasıdır.

MyDISK'in genel merkezi ABD'nin New York Şehrinde olup Melbourne, Bükreş ve İstanbul, İzmir, Antalya ve Hatay şehirlerinde kurumsal ve bireysel veri kurtarma hizmeti vermektedir.

MyDISK 03.02.2017 tarihinde denetlenmiş ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı gerekliliklerine uygunluğu onaylanmış ve 12925 sertifika numarası ile hizmet kalitesini belgelemiştir. Ayrıca, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip bulunmaktadır. 

MyDISK tüm dünyaca kabul görmüş en çok tercih edilen Encase ENCE adli bilişim sertifikalarına sahip en eski veri kurtarma firmasıdır.

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri ve çok ciddi hasar almış cihazlardan  veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, fidye virüs saldırısı, hacker "Cryptolocker" saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.


SİZİ ARAYALIM
Bugüne kadar 164971 kişi, müşteri temsilcilerimizden destek almıştır.
Görüşmek istediğiniz temsilcimizi seçiniz.
Aramamızı istediğiniz saati seçiniz.
MyDISK Logo