MyDISK Hakkında

MyDISK,  1995 yılından beri dünyanın sayılı, Türkiye’nin lider veri kurtarma ve adli bilişim firmasıdır.

MyDISK tüm dünyaca kabul görmüş en çok tercih edilen Encase ENCET.C Adalet Bakanlığına bağlı Bilirkişi ve adli bilişim sertifikalarına sahip en eski veri kurtarma firmasıdır.

MyDISK'in genel merkezi ABD'nin New York Şehrinde olup Melbourne, Bükreş ve İstanbul, İzmir, Antalya ve Hatay şehirlerinde kurumsal ve bireysel veri kurtarma hizmeti vermektedir.

MyDISK 06.02.2017 tarihinde denetlenmiş ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı gerekliliklerine uygunluğu onaylanmış ve I-1415 sertifika numarası ile hizmet kalitesini belgelemiştir. Ayrıca, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olup sunduğu hizmetler ile %100'e yakın müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. 

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri ve çok ciddi hasar almış cihazlardan  veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, fidye virüs saldırısı, hacker "Cryptolocker" saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.

 


Ofis Görüntüleri

Genel Merkez

Veri Merkezi Görüntüleri
SİZİ ARAYALIM
MyDISK Logo