MyDISK Hakkında

Bize boşuna Türkiye lideri demiyorlar. Sizde verilerini kurtarmak için MyDISK'e güvenen yüz binden fazla kişi ve işletme arasına katılın.

MyDISK  yüzde 100 yerli ve milli sermayeli Türk Şirketidir.  Kurulduğu 1995 yılından beri dünyanın sayılı, Türkiye’nin lider veri kurtarma ve adli bilişim firması olup 26 yıllık tecrübesiyle Devlet kurumları, Sağlık kuruluşları, Üniversiteler, Mahkemler, Avukatlar, şirketler ve bireysel kişilere Siber Güvenlik, Veri Kurtarma ve  Kriminal Adli Bilişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

MyDISK tüm dünyaca kabul görmüş en çok tercih edilen  T.C Adalet Bakanlığı Bilirkişi Dairesine Bağlı ve Adli Bilişim sertifikalarına sahip en eski veri kurtarma ve adli bilişim firmasıdır.

MyDISK'in genel merkezi ABD'nin New York Şehrinde olup Melbourne, Bükreş ve İstanbul, İzmir, Antalya ve Hatay şehirlerinde kurumsal ve bireysel veri kurtarma hizmeti vermektedir.

MyDISK Tescilli Bir Marka olup (© 2008-16398)MyDISK 06.02.2017 tarihinde denetlenmiş ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı gerekliliklerine uygunluğu onaylanmış ve I-1415 sertifika numarası ile hizmet kalitesini belgelemiştir. Ayrıca, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olup sunduğu hizmetler ile %100'e yakın müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. 

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri ve çok ciddi hasar almış cihazlardan  veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, fidye virüs saldırısı, hacker "Cryptolocker" saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100'e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.

 


Ofis Görüntüleri

Genel Merkez

Veri Merkezi Görüntüleri
MyDISK Logo